Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

BIZNESPLANY

 

 

Oferowane BIZNESPLANY to gotowe przykładowe publikacje, które mogą stanowić dla Klienta wzór / wytyczne i pomoc merytoryczną do napisania własnego wniosku o dotację.  

Zostały one wykonane na potrzeby dofinansowania z Urzędu Pracy lub środków unijnych w oparciu dokumenty realnie złożone w poszczególnych Urzędach Pracy i/lub instytucjach realizujących projekty unijne.  

 

Baza gotowych (przykładowych) biznesplanów jest na bieżąco aktualizowana i wzbogacana o nowe publikacje. Jesteśmy też otwarci na Państwa sugestie i propozycje.

Żeby zapoznać się ze szczegółową ofertą, prosimy przejść do kolejnej zakładki.

 

Prawa autorskie

Wszystkie wzory biznes planów sprzedawane przez firmę „Fachowa Porada” są chronione prawem autorskim. Klient ma prawo dowolnie je wykorzystać wyłącznie w zakresie przygotowania własnych dokumentów dotyczących bezpośrednio ubiegania się przez niego o dotacje lub kredyt. W tym przypadku dozwolone jest wykorzystanie całych fragmentów udostępnianych wzorów bez informacji o źródle tekstu. Wszelkie inne wykorzystanie treści zakupionych wzorów polegające na ich publikacji, rozpowszechnianiu, kopiowaniu całości lub części, odsprzedaży bądź przetwarzaniu jest zabronione i stanowi naruszenie prawa.

Każda publikacja / biznes plan posiada unikatowy identyfikator ISBN (International Standard Book Number – międzynarodowy znormalizowany numer książki) nadany przez Bibliotekę Narodową.

 

Zwroty i reklamacje ebooków

E-booki są publikacjami, do których nie obowiązuje prawo zwrotu (sprzedawana jest bowiem usługa a nie fizyczny produkt).

Reklamacji nie podlega format pliku eBooka oraz brak możliwości otworzenia pliku na urządzeniu, które nie obsługuje lub obsługuje nieprawidłowo zakupiony formatu pliku.

 

Zakup / płatność

Koszt każdej gotowej publikacji / biznesplanu: 34,90 zł

 

Zakupu można dokonać wysyłając przelew na:

FACHOWA PORADA Iwona Fietkiewicz,

ul. OLEŃKI 1,

05-140 SEROCK,

mBank Bankowość Detaliczna BRE Banku SA: 04 1140 2004 0000 3002 7406 8650,

i podając adres e-mail do wysyłki.

 

Wysyłka zakupionego biznesplanu następuję przez e-mail w formacie PDF / JPG po wpłynięciu płatności na konto LUB przesłaniu potwierdzenia przelewu. 

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?